Impact Clean Power Technology S.A.

Firma produkcyjno-handlowa Impact Clean Power Technology S.A. specjalizuje się w produkcji litowo-jonowych systemów magazynowania energii oraz integracji systemów dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w obszarze rozwoju systemów zarządzania baterią (BMS) dla pojazdów elektrycznych. Nasze pomysły w zakresie algorytmów zarządzania przepływam energii wykorzystywane są w kolejkach elektrycznych oraz w branży przemysłowej, np. w automatycznych robotach transportowych. Stale prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym nasza firma jest liderem na rynku w swojej branży, jak i cenionym pracodawcą pośród osób, które poszukują zawodowej stabilizacji oraz możliwości rozwoju.

Stanowisko: Młodszy Kontroler Sprzedaży w Dziale Controllingu

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • współudział w tworzeniu, aktualizowanie i śledzenie budżetów Firmy,
  • analiza i raportowanie sprzedaży poszczególnych grup produktowych
  • analiza rentowności produktów i transakcji z Klientami
  • wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących pracach operacyjnych
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby kierownictwa i Zarządu,
  • współudział w tworzeniu nowych narzędzi controllingowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, kierunki techniczne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 2 lata
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP
  • wiedza z zakresu rachunkowości, controllingu, procesów handlowych w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność przetwarzania i rozumienia danych
  • doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych
  • nastawienie na zmiany i szukanie rozwiązań
  • zdolności interpersonalne i predyspozycje do pracy w zespole
  • wysokie umiejętności analityczne, kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet Medicover, karta MultiSport

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą przy ul. Świętokrzyskiej 30 lok. 63 00-116 w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą przy ul. Świętokrzyskiej 30 lok. 63 00-116 w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.