Impact Clean Power Technology S.A

Firma produkcyjno-handlowa Impact Clean Power Technology S.A. specjalizuje się w produkcji litowo-jonowych systemów magazynowania energii oraz integracji systemów dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w obszarze rozwoju systemów zarządzania baterią (BMS) dla pojazdów elektrycznych. Nasze pomysły w zakresie algorytmów zarządzania przepływam energii wykorzystywane są w kolejkach elektrycznych oraz w branży przemysłowej, np. w automatycznych robotach transportowych. Stale prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym nasza firma jest liderem na rynku w swojej branży, jak i cenionym pracodawcą pośród osób, które poszukują zawodowej stabilizacji oraz możliwości rozwoju.

Stanowisko: Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Serwis nowoczesnych systemów bateryjnych
  • Wsparcie procesów serwisowych, rozwiązywanie wyzwań technicznych
  • Wdrożenia i uruchomienia systemów u klienta
  • Telefoniczne wsparcie klienta w rozwiązaniu problemów
  • Współpraca z działem Przygotowania Produkcji

Wymagania:

  • Umiejętności związane z elektryką, automatyką, elektroniką
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie z nowoczesnymi systemami bateryjnymi

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • Ciekawą i nieszablonową pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Kontakt z dużymi międzynarodowymi firmami
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet Medicover
  • Pakiet MultiSport