Impact Clean Power Technology S.A.

Oferujemy pracę w firmie będącej liderem w branży magazynów energii oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii napędów dla pojazdów elektrycznych, od systemów bateryjnych, poprzez energoelektronikę napędową po urządzenia i oprogramowanie embedded. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii, opracowywaniem prototypów oraz produkcją seryjną nowoczesnych rozwiązań w dziedzinach magazynowania energii oraz elektromobilności.

Stanowisko: Inżynier Prototypowni

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Budowa prototypów nowoczesnych systemów bateryjnych
  • Uruchomienie i testy nowo wybudowanych urządzeń
  • Kontrola dokumentacji technicznej
  • Kontrola zgodności dostarczonych detali z dokumentacją techniczną
  • Sporządzanie listy niezgodności projektowych
  • Zgłaszanie uwag, poprawek i usprawnień
  • Ścisła współpraca z działami Projektowymi i Serwisem

Wymagania:

  • Wykształcenie WYŻSZE TECHNICZNE – INŻYNIER ELEKTRYK, AUTOMATYK
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie z nowoczesnymi systemami bateryjnymi
  • Dobra znajomość czytania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • Ciekawą i nieszablonową pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Kontakt z dużymi międzynarodowymi firmami
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet Medicover
  • Karta Multisport

Impact Clean Power Technology z siedzibą przy ul. Świętokrzyskiej 30 lok. 63, 00-116 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:

  • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu procesu rekrutacyjnego;
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez kandydata zgody w zakresie następującego zakresu danych zgodnego z art. 22 Kodeksu Pracy: (1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
  • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego; jako okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego rozumie się 6 miesięcy od daty wpłynięcia danych;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do krajowego organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 68, 00-
    838 Warszawa.